آموزش زبان انگلیسی,انگلیش تو دی,فیلم های آموزشی زبان

فیلم های آموزشی

لیست جلسات

معرفی درس

به صورت کلی، زبان آموزان با پکیج های آموزشی زبان که به صورت فیلم تدوین شده اند، ارتباط بهتری برقرار می کنند. پکیج آموزش زبان English Today یک محصول نو و نوآورانه برای یادگیری زبان انگلیسی می باشد که با هدف برآوردن نیازها و بیشترین استفاده برای دانش آموختگان طراحی گردیده است. English Today فقط یک پیشرفت عادی در آموزش زبان انگلیسی نیست بلکه نشان دهنده یک نگرش کاملآ تازه در برابر ساختار یادگیری به روش ویدئویی است. این دوره تشکیل شده از ۲۶ درس و فایل متنی (PDF) هر درس، در شش سطح است. هر درس متشکل از یک سری آموزش ویدئویی و یک سری آموزش تصویری است و روش مناسب برای آموزش دروس به این شیوه است که اول آموزش تصویری را مشاهده نمائید، سپس از تمرینات و آزمون های کتاب (PDF) بهره ببرید و با از این شیوه مهارت های خود را در شنیدار، گفتار و درک مطلب افزایش دهید. این یادگیری انگلیسی توسط موسسه غیر انتفاعی ETS به عنوان یک شیوه معتبر جهت آمادگی برای آزمون تافل iBT به رسمیت شناخته شده است.
سطح های آموزشی:
- Beginner (برای افرادی که سطح دانش آنها در زبان انگلیسی فقط در حد شناختن حروف الفبا و فعل ها و کلمات رایج در این زبان (نظیر Hello ، GoodBye ، Good Morning و...) است)
- Elementary (برای افرادی فقط دایر لغات و فعل هایی که می شناسند کمی بیشتر تر از افراد Beginner است . در این سطح شما هنوز معنای خیلی از کلمات را نمی دانید و توانایی خواندن ؛ نوشتن و یا درک گفتار را ندارید .)
- Lower (برای افرادی که می توانند به سختی انگلیسی حرف بزنند و مفهوم خود را برسانند ؛ همپنین می تواند مفهوم تقریبی طرف مقابل در مکالمه را بفهمند . اما هنوز تسلط کامل و لازم به زبان انگلیسی را ندارند )
- Upper (برای افرادی که به صورت تقریبی می توانند تا مکالماتی را که در فیلم ها مابین بازیگران انجام می شود را بفهمند و همچنین در هنگام گوش دادن به موسیقی تا اندازه ای متوجه منظور خواننده می شوند همچنین می توانند تا روزنامه ها و کتاب های زبان انگلیسی را تا حدی بخوانند)
- Advanced (برای افرادی که به آسانی می توانند با سایرین مکالمه کنند و می توانند تا مکالماتی را که در فیلم ها بین بازیگران انجام می شود را به صورت کامل بفهمند و همچنین با قواعد گرامری زبان انگلیسی آشنایی کامل دارند و به علاوه قادرند تا روزنامه ها و کتاب های زبان انگلیسی را به صورت کامل بخوانند اما قادر به درک برخی از نکات ویژه زبان انگلیسی نیستند)
- Business (برای افرادی که می خواهند تا به صورت کامل بر زبان انگلیسی مسلط باشند و بخواهند اقامت و یا سفرهای طولانی مدت به کشورهای آمریکایی و اروپایی را برای تحصیل و یا کار و امور بازرگانی داشته باشند)

معرفی استاد

لوئیس

اطلاعی وارد نشده است

دوره ی آموزش انگلیسی English today - رایگان

بازديد : 3106

دوره ی آموزش انگلیسی English today - رایگان

برچسب ها :زبان ,زبا خارجه ,آموزش زبان خارجه ,english today ,انکلیش تو دی ,دانلود رایگان انگلیش تو دی ,

تاريخ : یکشنبه 03 مرداد 1395 |
توضیحات فیلم
ضمیمه

همچنین ببینید

فیلم ها: 1523

تمامی حقوق متعلق به سایت گروه آموزشی آلم بوده و کپی برداری با ذکر منبع مجاز می باشد . copyright@1392-1396