close
تبلیغات در اینترنت
خرید دامنه

فیلم جمعبندی شیمی کنکور -بخش 9 سینتیک شیمیایی - مفاهیم و مسائل سرعت

فیلم های آموزشی

لیست جلسات

جمع بندی شیمی کنکور - تیپ بندی تست های کنکور - جلسه ی 5

محمد رضا قا جانی
جلسه ی شماره 5
بازديد : 441

به دلیل اینکه بخشی از تستهای سراسری در هر سال شبیه تستهای مطرح شده در سالهای قبل می باشد و یا به عبارتی شکل این سوالات در سنوات قبل وجود داشته است بررسی این تستها (تیپ تستها) می تواند کمک زیادی در کنکور داشته باشد . از این رو جناب آقای آقاجانی دبیر خوب و توانای شیمی ، تیپ تستهای درس شیمی در سوات مختلف کنکور را استخراج نموده و در فیلمهای این کلاس به حل آنها می پردازند. به عبارت دیگر فیلمهای این کلاس شامل حل نمونه تستهایی می باشند که شبیه هم نبوده و انواع محتلف سوالات مطرح شده در درس شیمی در کنکور را خدمت شما عزیزان ارائه می کند.

جلسه 5 بخش 9 سینتیک شیمیایی - مفاهیم و مسائل سرعت - تست 10

تست کنکور شیمی ریاضی 94

دقت کنید که استاد تست ها را به ترتیب حل نمی کنند و شما هم تست ها را به ترتیب شماره جلسات( به ترتیبی که در سایت قرار داده شده) حل نمایید.

اگر در تجزیه گرمایی یک نمونه ی سدیم هیدروژن کربنات خالص، پس از گذشت 10 دقیقه، 4.2 گرم از آن باقی بماند و 0.2 مول آب تشکیل شده باشد، سرعت تجزیه ی سدیم هیدروژن کربنات، برابر چند مول بر دقیقه است و با همین سرعت متوسط، چند ثانیه دیگر واکنش کامل می شود ؟

 

برچسب ها :شیمی ,شیمی کنکور ,شیمی2 ,شیمی3 ,شیمی پیش ,جمعبندی ,جمعبندی کنکور ,جمعبندی شیمی ,جمعبندی شیمی 2 ,جمعبندی شیمی 3 ,جمعبندی شیمی پیش ,تست های جمعبندی ,تست های جمعبندی شیمی ,تست های جمعبندی شیمی3 ,تست های جمعبندی شیمی پیش ,فیلم جمعبندی شیمی ,تیپ بندی سوالات شیمی ,جمع بندی کنکور ,

تاريخ : چهارشنبه 02 تير 1395 |
توضیحات فیلم
ضمیمه

همچنین ببینید

فیلم ها: 1523

سایر جلسات این دوره

تمامی حقوق متعلق به سایت گروه آموزشی آلم بوده و کپی برداری با ذکر منبع مجاز می باشد . copyright@1392-1396