فیلم جمعبندی شیمی کنکور -مفاهیم و مسائل سرعت - تست 4

فیلم های آموزشی

جمعبندی شیمی کنکور - تیپ بندی تست های کنکور - جلسه ی 4

محمد رضا قا جانی
جلسه ی شماره 4

به دلیل اینکه بخشی از تستهای سراسری در هر سال شبیه تستهای مطرح شده در سالهای قبل می باشد و یا به عبارتی شکل این سوالات در سنوات قبل وجود داشته است بررسی این تستها (تیپ تستها) می تواند کمک زیادی در کنکور داشته باشد . از این رو جناب آقای آقاجانی دبیر خوب و توانای شیمی ، تیپ تستهای درس شیمی در سوات مختلف کنکور را استخراج نموده و در فیلمهای این کلاس به حل آنها می پردازند. به عبارت دیگر فیلمهای این کلاس شامل حل نمونه تستهایی می باشند که شبیه هم نبوده و انواع محتلف سوالات مطرح شده در درس شیمی در کنکور را خدمت شما عزیزان ارائه می کند.

جلسه 4 بخش 9 سینتیک شیمیایی - مفاهیم و مسائل سرعت - تست 4

 تست شیمی کنکور ریاضی 90

اگر در واکنش تجزیه 4.5 مول گاز NOمطابق واکنش زیر، بر اثر گرما، پس از 10 ثانیه 138 گرم از آن باقی مانده باشد، سرعت متوسط تشکیل گاز اکسیژن برابر چند مول بر ثانیه است و با فرض اینکه واکنش با همین سرعت متوسط پیش برود، چند ثانیه طول می کشد تا 4.5 مول از این گاز تجزیه شود ؟

 

موضوع : شیمی - جمعبندی ,
برچسب ها :شیمی ,شیمی کنکور ,شیمی2 ,شیمی3 ,شیمی پیش ,جمعبندی ,جمعبندی کنکور ,جمعبندی شیمی ,جمعبندی شیمی 2 ,جمعبندی شیمی 3 ,جمعبندی شیمی پیش ,تست های جمعبندی ,تست های جمعبندی شیمی ,تست های جمعبندی شیمی2 ,تست های جمعبندی شیمی3 ,تست های جمعبندی شیمی پیش ,فیلم جمعبندی شیمی ,تیپ بندی سوالات شیمی ,

بازديد : 257تاريخ : سه شنبه 01 تير 1395 | نويسنده : فیلم های آموزشی |
توضیحات فیلم
ضمیمه
تمامی حقوق متعلق به سایت گروه آموزشی آلم بوده و کپی برداری با ذکر منبع مجاز می باشد . copyright@1392-1396